راهنمای کامل نصب کولرگازی

ساخت وبلاگ
چکیده : راهنمای کامل نصب کولرگازی در ادامه مراحلنصب و تعمیرات اسپلیت کولر گازی سعی کنید وقتی سوراخ ر... با عنوان : راهنمای کامل نصب کولرگازی بخوانید :

راهنمای کامل نصب کولرگازی

در ادامه مراحلنصب و تعمیرات اسپلیت کولر گازی سعی کنید وقتی سوراخ را بر روی دیوار ایجاد کردید جهت عبور لوله و کابل حتما بوسیله فوم پلی اورتان سوراخ ایجاد شده را بپوشانید
یک مورد که باید گوشزد کنیم که فراموش نشود بحث عایق بندی لوله ها نیز می باشد بین پنل داخلی و پنل خارجی ، هنگامی که لوله ها از خود تعریق ایجاد می کنند این عایق بندی مانع از اسیب زدن لوله ها به دیوارهای حول خود می کند.
همیشه وقتی اسپلیت کولرگازی از هر شرکتی تهیه می شود یک سری استاندارد و قواعد جهت نصب کولرگازی همراه خود دارد سعی کنیم از این استاناردها استفاده کنیم و با روش های مختص به هر نصب کولرگازی اشنا شویم.
جهت استفاده از برق دستگاه سعی داشته باشید از پریز برقی استفاده کنید که دیگر دستگاهی به ان وصل نشده باشد و فقط اسپلیت کولرگازی از ان دستگاه برق گرفته باشد و احتیاط بیشتر اینکه محافظ برق در مسیر این جریان برق نیز باشد
موقع نصب دستگاه توجه داشته باشید که از دستگاه هیچ سر و صدایی نباید خارج شود وقتی صدایی از دستگاه می اید حتما یک جای کار با مشکل مواجه است
هنگام کار دستگاه اسپلیت کولرگازی توجه داشته باشید که روند سرماسازی در کولرگازی به صورت طبیعی در حال انجام کار می باشد!
همیشه ریموت کنترل دستگاه کولرگازی را چک نمایید و از درست عمل کردن تمام امکانات ریموت دستگاه کنترل اسپلیت کولرگازی اطمینان حاصل نمایید.

با مراجعه به تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی میتوانید از خدمات پس از فروش لوازم خانگی استفاده کنید و یا میتوانید بهتعمیرگاه لوازم خانگی قسمت تعمیرات لوازم خانگی رجوع کنید.

...
نویسنده : adrinfidarparsian بازدید : 7 تاريخ : سه شنبه 2 خرداد 1396 ساعت: 3:37