تعمیرات لوازم خانگی - ساختمان و اجزاء آب گرمکن برقی دیواری

ساخت وبلاگ
چکیده : تعمیرات لوازم خانگی - ساختمان و اجزاء آب گرمکن برقی دیواری ار آنجایی که آب گرمکن نفتی و گازس... با عنوان : تعمیرات لوازم خانگی - ساختمان و اجزاء آب گرمکن برقی دیواری بخوانید :

تعمیرات لوازم خانگی - ساختمان و اجزاء آب گرمکن برقی دیواری

ار آنجایی که آب گرمکن نفتی و گازسوز ضمن کار گاز انیدرید کربنیک تولید می نمایند و در اثر شعله تنوره آن زود فرسوده میشود، لذا آب گرمکن های برقی به علت تولید گاز سمی و شعله از مزیت بالایی نسبت به آب گرمکن های نفتی و گازی برخورداراست. در کشورهای پیشرفته بیشتر از آب گرمکن های برقی سه فاز استفاده می کنند و دلیل آن هم قدرت مصرفی زیاد آب گرمکن است، و استفاده از این نوع آب گرمکن باعث می شود کمتر به تعمیرات لوازم خانگی مراجعه شود. اما در کشور ما بیشتر تولید آب گرمکن های غیربرقی رواج دارد. و این فرسودگیی تنوره باعث می شود مصرف کننده به خدمات پس از فروش لوازم خانگی مراجعه کند.

ساختمان و اجزاء آب گرمکن برقی دیواری در خدمات پس از فروش لوازم خانگی ادرین فیدار پارسیان

آب گرمکن های برقی در اندازه های مختلف از نظر ابعاد و توان مصرفی ساخته می شوند اما از نظر اجزاء ساختمانی شبیه هم هستند. این آب گرمکن ها در دو نوع دیواری و زمینی (زیر دستشویی) ساخته می شوند که تفاوتی با هم ندارند. و خدمات پس از فروش برای هر نوع از آب گرمکن ها وجود دارد. و در تعمیرگاه لوازم خانگی هر یک از مدل آب گرمکن را تعمیر می کنند. 
اجزاء آب گرمکن برقی دیواری (مطابق شکل):
1- بدنه خارجی 2- مخزن 3- هیتر (گزمکن) 4- عایق کننده گرما (ایزولاسیون) 5- صفحه فلانچ عایق گرما 6- تنظیم کننده حرارت 7- شیر آب سرد 8- نشان دهنده حرارت 9- شیر اطمینان 10- سیم رابط و دوشاخه 11- لامپ سیگنال (خبر) 12- مسیر آب سرد و برگشت آب با شیرمیانی 13- شیر آب گرم

...
نویسنده : adrinfidarparsian بازدید : 10 تاريخ : يکشنبه 20 فروردين 1396 ساعت: 1:52